خدمات تولید مدار چاپی
خدمات اس ام دی
خدمات رنگ پودری
خدمات فلز کاری
SMD

انجام خدمات SMD

شرکت آریا ترانور با داشتن دو خط مجزای مونتاژ قطعات SMD ، قابلیت ارائه خدمات مونتاژ برای طیف وسیعی از صنایع مختلف همچون روشنایی، خودروئی، خانگی و ... را دارد.
زمان تحویل و کیفیت مونتاژ بالا از توانمندی های بخش خدمات SMD این مجموعه می باشد.

تولید مدار چاپی

انجام خدمات تولید مدار چاپی

مدار‌های چاپی دارای فرایند تولید نسبتا پیچیده‌ای هستند و دستگاه‌های متعددی در تولید آن‌ها نقش دارد، همچنین فرایند تولید این مدار‌ها، نیازمند پرسنل و اوپراتور‌های متعدد و حرفه‌ای می‌باشد تا کیفیت مدار و برد الکترونیکی تولید شده مرغوب باشد.
از این روی آریاترانور که دارای تیم تولیدی مجرب و بی بدیل در این زمینه می‌باشد و از ظرفیت بالایی در تولید نیز بهره می‌برد، پذیرای سفارشات شما برای تولید مدار‌های چاپی به هر تعداد می‌باشد.
رنگ پودری

انجام خدمات رنگ پودری

رنگ پودری بیشتر در مراحل تولید چراغ‌هایی که قاب‌های فلزی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد و این رنگ از کیفیت بالا و ماندگاری مثال زدنی بهره می‌برد.
واحد رنگ پودری آریاترانور با ظرفیت بسیار بالایی در ارائه خدمات آماده همکاری با سایر کارخانه‌جات و کارگاه‌های تولید کننده محصولات روشنایی می‌باشد.

فلزکاری

انجام خدمات فلزکاری

در هنگام تولید و مونتاژ بسیاری از چراغ‌های ال ای دی، از ورق‌های فلزی استفاده می‌شود. اما خوب است بدانید ساخت این بدنه‌ها با ورق‌های فلزی از مراحل مختلفی تشکیل شده‌است که هرکدام نیازمند دستگاه‌های متعدد و نیروی انسانی با تجربه می‌باشد تا فرایند تولید بدون اختلال انجام شود.
اگر شما نیز در تولید چراغ‌های خود از ورقه‌های فلزی استفاده می‌کنید و برای مونتاژ این ورقه‌ها دچار مشکل شده‌اید آریاترانور این کار را به بهترین نحو انجام خواهد داد.

جهت استفاده از خدمات آریا ترانور تماس بگیرید

آریاترانور به مشتریان خود در زمینه سفارش و تولید مدار چاپی خدمات ارائه می کنید

جهت اطلاعات بیشتر به سایت مدارسازان آریا مراجعه کنید.