آریاترانور

مجموعه آریا ترانور در آغاز شروع فعالیت خود که به سال 1387 باز می‌گردد به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های بهرام الکتریک گستر، تاسیس شد و دست به تولید بالاست الکترونیکی زد که هیچ شرکت و کارخانه دیگری در آن زمان توانایی تولید آن را نداشت.

به مرور زمان و کسب تجربه‌های بیشتر، امروز با پیشرفت فراوان و گسترش این مجموعه، برند آریا ترانور موفق به تولید انواع محصولات روشنایی همانند مهتابی ال ای دی  که یکی از پر فروش ترین محصولات این مجموعه است و همچنین تولید انواع پروژکتور ال ای دی با استفاده از فناوری اس ام دی شد و انواع چراغ خیابانی و چراغ های ال ای دی که بیشتر در مکان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرند که معروف ترین آن ها چراغ هالوژنی سقفی است .

کارخانه آریاترانور به منظور بهبود روز افرون محصولات خود از نیرو‌های جوان و خلاق در خط تولید خود استفاده کرده است و همواره در تلاش است با بهره‌گیری از این نیروی جوان محصولاتی جدید و متفاوت به بازار ارائه کند، در همین موضوع، مهندسان حاذق مشغول در این کارخانه، با تکیه بر دانش بومی و ابزار در دسترس خود، به تولید دستگاه‌هایی دست یافته‌اند که نمونه آن‌ها در هیج کارخانه داخلی موجود نمی‌باشد و روند تولید و کیفیت قطعات مونتاژ شده را تا چندین برابر بالاتر می‌برد.

بخش‌های کارخانه آریاترانور

کارخانه آریاترانور از چندین بخش تشکیل شده است که هرکدام دارای وظایفی در راستای اهداف کارخانه می‌باشند، این بخش‌ها عبارتند از:

 1. تحقیقات بازار

این بخش از مجموعه وظیفه دارد که نیاز‌های بازار را شناسایی و جهت هدف گذاری‌های کارخانه برای میزان تولید و محصولات کلیدی ارائه کند تا کارخانه بازخورد مثبتی از بازار دریافت کند.

 1. فروش

واحد فروش موظف است پیمان‌کاران، پروژه‌های قدرتمند و سازمان‌های دولتی و خصوصی را مورد رصد قرار داده و در صورت نیاز محصولات آریاترانور را به آن‌ها معرفی نماید.

 1. تحقیق و توسعه

بخش تحقیق و توسعه کارخانه همواره در تلاش است تا تکنولوژی‌های روز دنیا و یا ابزار مورد نیاز برای کارخانه‌ را تامین و یا با استفاده از خلاقیت و دانش خود دستگاه‌هایی برای بهبود عملکرد کارخانه ارائه کند.

 1. کنترل کیفی

تمامی محصولات آریاترانور پیش از خارج شدن از کارخانه به این بخش می‌رسند تا کیفیت آن‌ها از نظر قطعات استفاده شده و کیفیت ساخت مورد بررسی قرار گیرد.

 1. واحد تولید

بخش تولید از آن‌جایی که تا حد بالایی از بهره وری کارخانه را به عهده دارد، خود نیز شامل چندین بخش است و تقسیم کار صورت گرفته سبب بهبود عملکرد پرسنل حاضر در مجموعه ترانور می‌گردد. بخش‌های واحد تولید عبارتند از:

 • واحد SMD

برد الکترونیکی محصولات ال ای دی تولید شده در کارخانه آریاترانور با استفاده این فناوی به تولید می‌رسد که بخشی از کارخانه به دستگاه‌های آن اختصاص داده شده است. در این بخش قطعات الکترونیکی از جمله مقاومت‌ها، آی سی‌ها و… بر روی PCB برد با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک نصب می‌شوند.

 • واحد PCB

در این بخش نیز با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک صفحه فلزی برد الکترونیکی که غالبا از جنس آلومینیوم می‌باشد، و قطعات الکترونیکی بر روی آن نصب می‌شود به تولید می‌رسد.

 • واحد فلز کاری

در این بخش ورق‌های فلزی بزرگ که وارد کارخانه شده‌اند با توجه به نیاز محصولات برش خورده و به واحد‌های مختلف منتقل می‌شود.

 • واحد رنگ پودری

همانطور که از نام این واحد نیز مشخص است، در این بخش محصولاتی که نیاز به رنگ کاری داشته باشند رنگ می‌شوند.

 • واحد مونتاژ

قطعات آماده شده از جمله برد الکترونیکی و بدنه چراغ‌ها در این بخش توسط کارکنان ماهر حاضر در مجموعه آریاترانور مونتاژ و به هم متصل می‌شود.

 • واحد تست و بسته بندی

همانطور که پیش تر نیز به این واحد اشاره شد در این مرجله محصولات مجددا پیش از بسته بندی مورد تست و بازرسی قرار گرفته و درصورت سالم بودن و بهره‌وری از کیفیت مناسب بسته بندی و به دست مشتری خواهند رسید.

 • واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش

لامپ‌ها و چراغ‌های آریاترانور همه دارای گارانتی واقعی می‌باشند و درصورت بروز هرگونه مشکل برای آن‌ها کافیست لیبل نقره‌ای رنگ محصول به همراه محصول آسیب دیده به کارخانه فرستاده شود تا متخصصان حاضر در کارخانه به عیب یابی و تعمیر محصول بپردازند.

 1. برنامه ریزی تولید

اهمیت این بخش در مواقع اضطرار و بحران‌ها بیشتر به نظر‌ می‌رسد و نقش پررنگی در کنترل و پیشرفت کارخانه دارد که خود به دو بخش تقسیم شده است:

 • انبار مواد اولیه

 • انبار محصولات

تیزر معرفی شرکت آریاترانور

پخش ویدیو

چرا آریا ترانور؟

arya taranoor warranty

گارانتی تمامی محصولات

تمامی محصولات آریاترانور دارای گارانتی می باشد. این گارانتی با توجه به نوع محصول ممکن است متفاوت باشد

iran standard mark

نشان ملی استاندارد

شرکت آریا ترانور در سال 1388 موفق به اخذ نشان ملی استاندارد عملکردی شد

testing-and-inspection-icon

تست و بازرسی تمامی محصولات

شرکت آریاترانور کلیه مجصولات خود را قبل از ارائه به بازار تست و بازرسی می نماید.

smd technology

استفاده از تکنولوژی smd

آریاترانور محصولات ال ای دی خود را با استفاده از تکنولوژی smd تولید می کند